.

.

Брегот На Durometer,Преносни Брегот Типови На Дигитални Цврстина 10-90 ХА за Синтетички Каучук, Мека Гума, Поликарбонат, Кожа, Восок, итн

Брегот На Durometer,Преносни Брегот Типови На Дигитални Цврстина 10-90 ХА за Синтетички Каучук, Мека Гума, Поликарбонат,

мислење на клиентот:

DEN 787.20
Достапност
Во достапна форма

Легура мерење на покажувачот : високо-квалитетни алуминиумски мерење покажувач не е лесно да ' рѓа.CD-то се Прикаже : јасно Може да се прикаже големината на цврстина на податоци.Солиден и издржливи : направен од метал, фина изработка, не burrs. 10-90 ХА мерен опсег : за Синтетички Каучук, Мека Гума, Поликарбонат, Кожа, Восок и сл.Мини Durometer : Лесен за користење, точни мерења, лесен за носење, трајни и стабилни, практични и силна.Prodction Тип : Тип AApplicable Материјали : Мека гума etc Measuring Range10-90 HADial Вредност-100 HAPressure Игла Патување : 0-2.5mm0-2.5mm0-2.5 mm Needle Големина : 0.79 mm Pressure Игла Крајот Притисок : 0.55 N - 8.06 NProduct Size78 * 52 * 22 mm/3.07*2.05*0.87 инч.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите