.

.

Fafeicy Рака Пескарење Блок,Прашина Слободни Екстракција Мелење Блок Полирање Алатка,70 420mm / 2.8 16.5 во,566g

Fafeicy Рака Пескарење Блок,Прашина Слободни Екстракција Мелење Блок Полирање Алатка,70 420mm / 2.8 16.5 во,566g

мислење на клиентот:

DEN 878.16
Достапност
Во достапна форма

На Пескарење Блок има удобен зафат и е погодна за долгорочна употреба.На Пескарење Блок има висока цврстина и не е лесно да се деформира.Оваа Пескарење Блок може да се користи во врска со правосмукалка за намалување на прашината.Оваа Пескарење Блок треба да се користи со перфорирани велур sandpaper.Оваа Пескарење Блок е погоден за површината брусење и полирање на мебел, дрво, камен, хардвер и други производи.Спецификација : Материјал : Plastic Weight : 193g / 6.8 oz Color : Како слика shows Block спецификација : Плоштадот кука&loop Size : 70 * 420mm / 2.8 * 16.5 in Weight : 566g / 20.0 oz Package листа : 1 * Пескарење Блок.

Клучни карактеристики

Material:
Plastic
Weight:
193g / 6.8oz
Color:
As picture shows
Block specification:
Square hook&loop
Size:
70 * 420mm / 2.8 * 16.5in
Weight:
566g / 20.0oz
Package list:
1 * Sanding Block :

Им се допаѓа и на купувачите