.

.

Сиера SRCO-2 Природен Гас Полна Големина Двојно Оџакот Фурната Конвекција

Сиера SRCO-2 Природен Гас Полна Големина Двојно Оџакот Фурната Конвекција

мислење на клиентот:

DEN 600.00
Достапност
Во достапна форма

Категорија : Фурната Конвекција, Гас Димензии (LWH, Wt.) : 44.37 x 38.12 x 65.62 Инчи, 1234 Фунти.Сиера Конвекција Печки, природен гас, двојно-рангирани, стандард длабочина, електронски термостат (по фурна), прирачник тајмер контрола (по фурна), електронски палење (по фурна), 2-брзина 1/2 HP вентилатор (по фурна), (2) внатрешни работи халоген светла (по фурна), независни врати со windows (по фурна), (5) жица полици (по фурна), (11) позиција на решетката глајд модели (по фурна), порцелан внатрешни работи, од нерѓосувачки челик, пред се, врвот & страни, вклучува : редење комплет & casters,108,000 BTU вкупно, c CSAus, АДС-Санитарни, АДС ЅВЕЗДА, АДС ПЛАМЕН, (бродови со ЛП конверзија комплет).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите