.

.

Qqmora се Спротивстави на Висока Температура Птица Глас Играч Водоотпорен,за Долгорочен Отворено Користење

Qqmora се Спротивстави на Висока Температура Птица Глас Играч Водоотпорен,за Долгорочен Отворено Користење

мислење на клиентот:

DEN 3669.36
Достапност
Во достапна форма

Надворешната конекција две максимална 50 W висока моќност јазик, максимална звук може да се постигне 150d B.Надворешната конекција две максимална 50 W висока моќност јазик, максимална звук може да се постигне 150d B.Ротација волумен регулатива прекинувач, лесен за ракување, вграден време на репродукцијата и исклучување функција.Надворешно напојување, поддршка 1224v напојување, може директно поврзан со автомобил напојување.Складирање картичка вметнување дизајн, вграден 16 професионален звук да се вози далеку птици.Запечатени водоотпорен дизајн, може да се спречат едноставни дожд вода во, не може да се впие водата.Вграден топлина дисипација функција, може да се спротивстави на висока температура, погоден за долгорочен надворешна употреба.Функција : 1. Вграден топлина дисипација функција, може да се спротивстави на висока температура, погоден за долгорочен надворешна употреба.2. Запечатени дизајн, може да се спречат едноставни дожд вода во, не може да се впие водата.3. Надворешната конекција две максимална 50 W висока моќност јазик, максимална звук може да се постигне 150d B.4. Ротација волумен регулатива прекинувач, лесен за ракување, вграден време на репродукцијата и исклучување функција.5. Надворешно напојување, поддршка 1224v напојување, може директно поврзан со автомобил напојување.Складирање картичка вметнување дизајн, вграден 16 професионален звук да се вози далеку птици.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Птица Звук Player Material : ABSColor : Како Слика Shown Weight : Прибл. 972g Package Листа : 1 x Птица Звук Player2 x Speaker1 x Cable1 x Прирачник.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите