.

.

Ришелје Хардвер RH1264165195 Современа Кука Рек 20 во (507 mm), Мока и Брусен Никел

Ришелје Хардвер RH1264165195 Современа Кука Рек 20 во (507 mm), Мока и Брусен Никел

мислење на клиентот:

DEN 1780.56
Достапност
Во достапна форма

Даде освежување на допир на вашата соба со овој современи дрвени метален одбор.Капацитет : 10 кг.Центар до Центар : 11 1/2 во (293 mm) Ширина : 20 во (507 mm) Висина : 2 11/16 во (68.2 mm) Проекција - Генерално Димензии : 2 25/32 во (70.9 mm).Крај : Мока и Брусен Никел, кои се направени од Метал и Дрво.Вклучени се : Монтирање на хардвер е вклучена за лесна инсталација.Даде освежување на допир на вашата соба со овој современи дрвени метален одбор.Оваа кука бар е комбинација на трајност и посебноста со практичноста на нервира вашиот куки секогаш кога е потребно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите