.

.

КООРДИНАТОР на Растенијата Полица Мулти-Функционални 9-Слој Полица Цвет Тенџере Полица Екранот Полица 96 * 90 * 33cm-Темно Кафеава боја

КООРДИНАТОР на Растенијата Полица Мулти-Функционални 9-Слој Полица Цвет Тенџере Полица Екранот Полица 96 * 90

мислење на клиентот:

DEN 1917.60
Достапност
Во достапна форма

1. Здрава и еколошки. 2. Компактен дизајн зема нема простор. 3. Собранието е едноставна и детални. 4. Тоа може да се сместат предмети во различни формати, за да се задоволат различните складирање барања. 5. Безбедност дизајн не е лесно да се депонија.Вовед : 1 Мулти стил магацин : 9 спрата во вкупно 6 дупки во секоја нога, 8 нозе вкупно.Можете да соберете ги во 9-приказна поврзана публикации, или се отстрани средината полица за да се добие 2-приказна, 3-приказна вертикална полица.Тоа може да се стави во различни места, може да се сместат голем број на предмети, како што се бања, дневна соба, балкон, кујна, вклучувајќи toiletries, крпи, дребулии, украси, додатоци, чевли, книги, растенија, зачини и апарати за домаќинство appliances2. Парична казна изработка : Трајни .Површината е природно и мазна за да се избегне scratches3. Безбедноста : решетката е опремен со анти превртување уред појас за да се спречи полица од dumping4. Лесно демонтажа : едноставен за инсталација чекори, комплетен прибор и детални instructions Features : 1. Здрава и еколошки friendly2. Компактен дизајн превзема никаква space3. Собранието е едноставна и detailed4. Тоа може да се сместат предмети во различни формати, за да се задоволат различните складирање requirements Specifications : 1. Боја : -Темно brown2. Вкупната Големина : (37.7 x 35.4 x 12)" / (96 x 90 x 33)cm (L x W x H)Пакетот Вклучува : 1 x Бамбус Shelf1 x Instruction1 x Фитинзи Торба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите