.

.

Едуард Додатоци 48931 Модел-Изработка Додаток Су 17 М4 Надворешноста за Хоби шеф

Едуард Додатоци 48931 Модел-Изработка Додаток Су 17 М4 Надворешноста за Хоби шеф

мислење на клиентот:

DEN 839.76
Достапност
Во достапна форма

Ätzsätze.Воздухопловството.Авионите accessory.Plastic.Su 17 М4 надворешноста за хоби Шеф.Постојат бројни Veredlungs во пластични модел-изработка и додатоци.Детали, широк спектар на производи можат да се отпечатат со овие производи подетални.Овие делови кои даваат модел комплет како вистински бои изгледаат што е можно.Исто така, вклучува палета на додатоци Објект За dioram Enbau во широк спектар на стандарди.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите