.

.

Со Лажица И Вилушка Поделба Складирање Кутија Кујнски Садови Сортирање Складирање Кутија Фиока Прибор За Јадење Фах Рек Кујна Складирање (Боја : Жолта)

Со Лажица И Вилушка Поделба Складирање Кутија Кујнски Садови Сортирање Складирање Кутија Фиока Прибор За Јадење

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

1.Едноставен дизајн, да се зачува простор, лесен за употреба и е погодна за чување. 2.Еколошки, може да се користи по чистењето. 3.Тоа се прави на добар материјали, трајни, и има долг животен век. 4.Погоден за кујна, трпезариска маса, кабинет, дневна соба и на други места. 5.100% сосема нов и висок квалитет.Тип : Складирање Trays Feature : Еко-Friendly Material : Plastic Use : Tableware Color : како што е прикажано.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите