.

.

Златна Фолија Изгледа Арт-деко Шема со Artonwear на Вино Чилер - 7.5 x 4.7 x 7.2

Златна Фолија Изгледа Арт-деко Шема со Artonwear на Вино Чилер - 7.5 x 4.7 x 7.2

мислење на клиентот:

DEN 1439.76
Достапност
Во достапна форма

Одговара на повеќето стандардни вино во шишиња.Држи шишето кул за до 2 часа.Машина за миење садови безбедно.Направена од нерѓосувачки челик. 360 степени wraparound уметнички дела.Имајте партијата случува.Нашето вино chillers чувате вашите вино шише кул, за неколку часаедноставно слајд шише во канистер и да уживате во вашиот одмор.Направени од машина за миење садови безбедно нерѓосувачки челик, тие функција вашиот уметникот омилен дизајн обвиткана околу надвор да се одговара без оглед на вашата страна атмосфера може да биде. - Одговара на повеќето стандардни виното во шишиња, - Води шише кул за до 2 часа - машина за миење Садови безбедно - Направена од нерѓосувачки челик - 360 степени wraparound дело - Мерки 7.48" H (19cm) x 4.72" W (11.99 cm) x 7.2" D (18.29 cm) клучни Зборови : Модел, симетрич-ност, Таванот, Линија, Беж, Дизајн, Позадина, Моделот.Исто така вика : Вино Chillers, од не 'Рѓосувачки Челик Вино Chillers, Вино Ладилници, од не' Рѓосувачки Челик Вино Collers.Златна Фолија Изгледа Арт-деко Моделот дизајниран од страна на Artonwear.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите