.

.

DYNWAVE Црна Rectagular Графит Ingot Мувла Топење Кастинг Мувла, за Злато, Сребро Не Обоени Метали - 6 Слотови

DYNWAVE Црна Rectagular Графит Ingot Мувла Топење Кастинг Мувла, за Злато, Сребро Не Обоени Метали - 6 Слотови

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

-Графит Ingot Мувла Топење Кастинг Рафинирање Остатоци Бар. -Тест анализа на алатки и ingot мувла. -Се користи за топење на злато и сребро или други скапоцени метали. -Термичка стабилност, отпорност на корозија и отпорност. -Коефициент на топлинска спроводливост добро, добро отпор и алкално.Опис : - -Графит Ingot Мувла Топење Кастинг Рафинирање Остатоци Бар. - -Се користи за топење на злато и сребро или други скапоцени метали. - -Тест анализа на алатки и ingot мувла. - -Термичка стабилност, отпорност на корозија и отпорност. - -Коефициент на топлинска спроводливост добро, добро отпор и алкално. - -Чисти заштита на животната средина не се држи материјал, долг живот.Спецификација : - Боја : црна - Материјал : графит - Обликот : Recgular Specification : - 100g Една дупка : 55x37x20mm / 2.16x1.46x0.78inch - 150g Еден holo : 55x37x20mm / 2.16x1.46x0.78inch - Двојно дупка, три дупка, пет дупка, шест дупка : 80x60x25mm / 3.15x2.36x0.98inch - Шест големи дупки : 127x63x13mm / 5x2.48x0.51inch Package Вклучува : 1 Piece Graphite Ingot Мувла.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите