.

.

MECCANIXITY се Повлече Синџир Проширување, 9.8 ft Долго 0.18 Инчен Дијаметар Beaded Врска со Конектори за Лустерот Светлина Занает Одлуки, 304 од не ' Рѓосувачки Челик 1 Сет

MECCANIXITY се Повлече Синџир Проширување, 9.8 ft Долго 0.18 Инчен Дијаметар Beaded Врска со Конектори за Лустерот

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Овие топката синџири може да се користи за фан или лустерот се повлече синџир прекинувач, занает одлуки, keychains, виси тагови и етикети.Топката Растојание : 6mm / 0.24"; Топка со Дијаметар : 4.5 мм / 0.18"; Вкупна Должина : 3meters / 9.8' / 118.1"; Синџир Конектор Големина : 13x5mm / 0.51"x0.2".Направени на 304 нерѓосувачки челик, со добра ' рѓа отпор и сила.Топката синџир со мазна површина, удобно да го допре.Лесен за употреба, директно се стави на другиот крај на топката синџир во затворач, нема потреба за алатки.Ве молиме проверете ја топката синџир должина и дијаметар пред да го купат.Што е ова?Овие топката синџири може да се користи за фан или лустерот се повлече синџир прекинувач, занает одлуки, keychains, виси тагови и етикети.Што ќе добијам?Име на производ : Повлечете Chain Color : Сребро Tone Material : 304 од не 'Рѓосувачки Steel Ball Растојание : 6mm / 0.24"Топка со Дијаметар : 4.5 мм / 0.18"Вкупна Должина : 3meters / 9.8 / 118.1"Синџир Конектор Големина : 13x5mm / 0.51"x0.2"Пакет Содржина : 1 x Повлече Синџир; 12 x Синџир Connector Are има некои предности на производот?Направени на 304 нерѓосувачки челик, со добра ' рѓа отпор и сила.Топката синџир со мазна површина, удобно да го допре.Како да се користи?Лесен за употреба, директно се стави на другиот крај на топката синџир во затворач, нема потреба за алатки.Она што треба да го забележи?Ве молиме проверете ја топката синџир должина и дијаметар пред да го купат.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите