.

.

GOCOM Долга Низа двонасочна Радио Батерија, VOX Скенирање, NOAA & Временските Сигнали

GOCOM Долга Низа двонасочна Радио Батерија, VOX Скенирање, NOAA & Временските Сигнали

мислење на клиентот:

DEN 1223.76
Достапност
Во достапна форма

G600 - Подобри перформанси за разлика од паметни телефони.лесно гласот и звукот активирање на пренос (ВОКС) со 3 нивоа на чувствителност за hands-free операција, при качување или возење, да се претвори во рацете слободни за да се осигура безбедноста.G600 -【NOAA Времето на Скенирање + Сигнализација】NOAA времето скенирање автоматски ќе го скенира преку 11 достапни времето бенд канали и се заклучува врз најсилните weather channel да ве предупреди на тешки временски услови ажурирања.G9 -【СОС Итни Botton & Светло】На воки токи доаѓа со црвен СОС копчето,направи walky токи вклучен и притиснете на црвениот СОС копчето за 3 секунди, црвена LED светло ќе биде activaed и емитуваат СОС сигнал.G9 -【IP67 Водоотпорен & Dustproof】 : Комплетна заштита од прашина и го издржат вода потопување за 30-минути во 1-метри длабока вода.G9 -воки токи за возрасни вода за да се активира LED дизајн, кога токи капка во вода, бела LED ќе се активира автоматски и тоа ќе плови во вода, за да се олесни корисникот за да го лоцира уреди во темно средина.GOCOM Долга Низа двонасочна Радио Батерија, VOX Скенирање, NOAA & Временските Сигнали.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите