.

.

Круг Килим Цвет и Taro Бебе Игра Салата Мат Playmat Активност Салата Кат Мат за Деца Детска Мека Спиење Мат 31.5x31.5 инчи

Круг Килим Цвет и Taro Бебе Игра Салата Мат Playmat Активност Салата Кат Мат за Деца Детска Мека Спиење Мат

мислење на клиентот:

DEN 1360.80
Достапност
Во достапна форма

Големина на : различни големини се на располагање, 27.6x27.6/31.5x31.5/39.4x39.4 IN (70x70/80x80/100x100cm). 100% полиестер влакна.Областа килим не е многу дебела, но таа се чувствува многу меки и удобни, и невидливо многу кратко пената е многу лесно да се чисти и да се грижи за.Погоден за бебе соба и децата соба.На дното на нашите простори тепих е направена од еколошки термопластични гума, која може да се одржи на подот повеќе цврсто и да се обезбеди безбедно и удобно место за бебе.Површината на подот мат е отпечатена со убави графики, кои може да обезбеди најубавиот украс за спална соба, дневна соба, купатило, игра соба,троседот, итн.Тепихот е многу лесно да се чисти.Тоа може да се мијат со ладна вода и може да биде машина за измиени.Материјал : Dacron.Големина : 27.6x27.6/31.5x31.5/39.4x39.4 IN.Тежина : 0.21/0.26/0.39 кг.Карактеристики : - Висока густина простор меморија еластична памук interlayer, ефикасно олеснување на нога притисок, ја апсорбира водата, се лизга, мека на допир, парична казна пената, не може да си дозволи топката ,не исчезнат. -На дното на подот мат е направен од не-плетени ткаенини и точка пластични дното, што е повеќе анти-лизга и издржливи. - Печатени обрасци од традиционалното со модерното, едноставни до комплексни, со различни стилови, high-definition екранот, давајќи ви совршено визуелно искуство. - Голема големина круг мат, многу соодветен за детската соба бебе соба, бебе да ползи слободно, спие, си играат игри.Тоа исто така може да биде ставен во дневната соба со кафе на маса, гарнитура или спалната соба.- Домашно милениче мат.Овој круг мат е исто така многу погодни како перница за мачки и кучиња дома, тие може да спие, удобно.Не се грижи за домашни миленичиња губење на косата, вие само треба да ги користите леплива коса да нежно се тркалаат.- Лесно да се чисти.Подот мат има невидливи пената.Тоа е многу едноставна за да се исчисти.Тоа само треба да се избриша со ладна вода, а не машина перат.Тоа не е како некоја долга коса тепих, тоа е потешко да се исчисти.Ова е причината зошто оваа мат е погоден за мали деца.Answer : ___________________________ Note : - Поради разни фактори мерење, ќе има некои грешки помеѓу објектот и слика. - На патосници кои се транспортираат неизбежно ќе треба некои набори и може да се обнови во неколку дена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите