.

.

Мулти-Слој Ткаени Складирање Кутија, Фиока Тип Складирање Рек Канцелариски Датотека Десктоп Организатор Складирање Кошница,за Канцеларија Биро (Боја : Беж, Големи?

Мулти-Слој Ткаени Складирање Кутија, Фиока Тип Складирање Рек Канцелариски Датотека Десктоп Организатор Складирање

мислење на клиентот:

DEN 4257.84
Достапност
Во достапна форма

★【Складирање Кошница】 Три-слој ткаени складирање багажник, 4 кутии за складирање резерви повеќе простор, мулти-слој фиока дизајн, мулти-слој независни дизајн, голем капацитет, може да се сместат на разни документи, списанија, канцелариски материјал, итн.Простор организирани. ★【Високо-квалитетни материјали】 складирање кошница е направен од хартија јаже ткаени со хартија јаже влакна.Тоа има голема тежина, не е лесно да се скрши, издржливи, мазни рабови, мазна и брус-слободна, и може да се користи често.Складирање кутија е многу лесно да се чисти и да ги сортирате по категории. ★【Голем Капацитет】Долго и широко поле на телото дизајн, голем капацитет, мулти-слој и слоевит дизајн, лесен за чување, мазна цртање, лесно да се преземе, и лесно го влече со прсти, лесен и удобен. ★【Лизга отпорни на дното】 дното на чување кутија има не се лизга дизајн за да се спречи движење и абразија, и разно и канцелариски се правилно поставени, со голем капацитет фиоки, сите предмети се чуваат. ★【Мулти-цел】 Складирање кутија не само што можат да бидат сместени во дом, канцеларија, автомобил, шкафче, перење, под креветот, на полица или во багажникот, тоа е исто така добар избор, како Божиќ подарок за семејството, клиенти или вработени. ●Име : Складирање Кутија●Големина : 28*34*28cm/11*13.4*11in●Боја класификација : беж, темно кафеава боја●Стил : модерна и едноставна●Применливи предмети : играчки, книги, игри, листови, облека, чорапи, Двд-а, грицки, овошје, садови, итн.●Применливи простор : студија соба, cloakroom, плакар, игра соба, публикации, канцеларија, бебе соба, купатило, кујна, итн.●Применливи толпата : деца, ученици, возрасни●Потсетување : Поради разликата на прирачник за мерење, големината може да има некоја грешка од 1-2cm, ве молиме да се разгледа на големина како што е соодветно.Боја на производ ќе имаат одредена боја разликата се должи на снимање сцена и екранот ефект на мониторот.За повеќе детали, ве молиме погледнете на вистинскиот производ примени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите