.

.

Сапун Фармацевт Бања Прибор Ѕид-Монтирани Автоматски Рачно Од Не ' Рѓосувачки Челик Индукција Пена Тип Туш Точење

Сапун Фармацевт Бања Прибор Ѕид-Монтирани Автоматски Рачно Од Не ' Рѓосувачки Челик Индукција Пена Тип Туш Точење

мислење на клиентот:

DEN 1617.60
Достапност
Во достапна форма

【Сапун фармацевт】 : изработени од АБС, не rusty, многу издржливи.Едноставен и прецизен копчето задача. 【Капацитет】 : јачината На звукот може да се прилагоди без да падне или намалување, без отпад сапун, компатибилен со повеќето течности. 【Лесно да се инсталира】 : здрав но, кој се одвојува, лесно да се чисти и рефил, само подигнете го капакот и се прелива течноста. 【Совршен Дизајн】 : Не капе дизајн.Транспарентна и лесно да се разбере внатрешната структура. 【Квалитетна Услуга】 : може да бидат сигурни да се купи нашата сапун фармацевт, без разлика кои прашања ќе ги имаме за нашите сапун фармацевт, можете да ме контактирате преку е-маил, јас ќе одговори во рок од 24 часа и за да го направите мојот најдобар Реши проблемот за вас.Течен сапун фармацевт е издржлив и елегантен.Класичен сапун и рака sanitizer фармацевт е дизајниран да се одржи различни гелови за туширање и рака sanitizers, вклучувајќи ги и лосиони или шампони и гел рака sanitizers.☻Материјал : висок квалитет ABS☻Капацитет : 1000ml☻Боја : сребро☻Големина : 12.4 cm * 11cm * 26.2 cm☻Тип : сапун фармацевт☻Тежина : 13.5 kg☻спецификација за Производ : 0.8-6.5 ml☻Напојување : Инсталирање на батеријата☻Литиум батерија капацитет : 2000mah☻Инсталација метод : Ние не обезбеди налепници, треба да се вежба дупки во ѕидот за да го инсталирате.☻Применливи места : јавни тела, канцеларии, ресторани, медицински установи, училишта, болници.✿★ Топло потсетување : 1. Ние само се продава сапун точење и не се вклучат и други референци.2. Ние мерка рачно, не може да биде грешка од 1-2 CM, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ве молиме understand3. Производот слика е физичка слика, но поради снимање технологија, осветлување, екран параметри и други фактори, вистинската боја и слика ќе биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.4. Ако не ви се допаѓа овој стил, можете да најдете други стилови во продавницата.Предмети се испратени да повеќето земји во рок од 7-15 работни дена.Ако имате било какви прашања во врска со овој проект, ве молиме контактирајте со нас.Сите пораки ќе се одговори во рок од 1 работен ден.Ако не сте добиле нашиот одговор, ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Клучни карактеристики

0.8-6.5ml :
☻Power supply:
Install battery
☻Lithium battery capacity:
2000mah
☻Installation method:
We did not provide stickers, need to drill holes in the wall to install.
☻Applicable places:
public entities, offices, restaurants, medical institutions, schools, hospitals.
✿--★ Warm reminder:
1. We only sell soap dispensers and do not include other references. :
2. We measure manually, there may be an error of 1-2CM, please refer to the actual product, please understand :
3. The product picture is a physical picture, but due to shooting technology, lighting, display parameters and other factors, the actual color and picture will be different, please refer to the actual product. :
4. If you don't like this style, you can find other styles in the store. :
Items are mailed to most countries within 7-15 working days. :
If you have any questions about this project, please contact us. All emails will be replied within 1 working day. :
If you have not received our reply, please resend the email and we will reply to you as soon as possible. :

Им се допаѓа и на купувачите