.

.

Molilove 2 Парче Облека на Жените Долг Ракав Sweatshirt Исклучување Рамо Писмо Pullover Панталони Одговараат Тренерки Жените Две Парче сет

Molilove 2 Парче Облека на Жените Долг Ракав Sweatshirt Исклучување Рамо Писмо Pullover Панталони Одговараат

мислење на клиентот:

DEN 887.76
Достапност
Во достапна форма

Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Материјал : Памук+полиестер.еластичен, дише, пријатна облека, удобен за носење.Карактеристики : 2 парче сет, Висока половината, солидна боја, писмо за печатење, копчето оркестарот на јака, исклучување на рамо, лабава одговара, долг ракав кошула и панталона во собата, молив панталона, целосна должина слаби панталона, еластична ткаенината, половината и на дното на leggings, секојдневен стил.Повод : Совршен за џогирање, партија, улица, секојдневно носење, тренинг, дома, во собата, секојдневен изглед, jogger, sweatsuit, тренерки, работи, итн.Напомена : не се мијат со други темна боја облека, миење на ниска температура, и не кајгана.Совети:ве Молиме изберете од нашата Големина на Табелата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите