.

.

MGWYE Кристално Стакло Шминка Четки Сад Пен Носителот Цевка Случај Кармин Десктоп Организаторот за Козметика (Боја : Транспарентна, Големина : 6.5 * 9cm)

MGWYE Кристално Стакло Шминка Четки Сад Пен Носителот Цевка Случај Кармин Десктоп Организаторот за Козметика

мислење на клиентот:

DEN 3565.92
Достапност
Во достапна форма

Складирање кутија е креативен, транспарентен, таписерии и мултифункционален, кои може да се сместат шминка четка.Тоа се прави на транспарентен материјал Стакло со добра транспарентност.Убава и практична.Кристално јасна биро зема пен носителот.Тоа може да се мијат и се користи и има долг животен век.Совршен подарок : подарок за себе, пријателите, сопруги, девојки и студентите.Функција : Складирање кутија е креативен, транспарентен, таписерии и мултифункционален, кои може да се сместат шминка четка.Тоа се прави на транспарентен материјал Стакло со добра транспарентност .Убава и практична.Кристално јасна биро зема пен носителот.Тоа може да се мијат и се користи и има долг животен век.Совршен подарок : подарок за себе, пријателите, сопруги, девојки и студентите.Материјал : Glass Color : Транспарентни, шарени, шампањ, gray Size : 6.5*9cm Package вклучува : 1 x шминка четка holder Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Лесно да се движите и удобно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите