.

.

Хартиена Крпа Носителот Само Лепило - Под Кабинет Хартиена Крпа Решетката за Кујна, од Нерѓосувачки Челик SUS304 (Без Дупчење) (Бранеа Nickel01)

Хартиена Крпа Носителот Само Лепило - Под Кабинет Хартиена Крпа Решетката за Кујна, од Нерѓосувачки Челик SUS304

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Брусен никел хартиена крпа држачот е изработен од премиум квалитет, од нерѓосувачки челик sus304, водоотпорен и rustproof, анти-корозија.Крај на држачот се применува на upwardly криви l-облик дизајн за да се избегне ролна хартија од напуштиле.Тоа е издржлив и не се деформирани лесно, одговара на сите големина на хартија за крпи.Супер Товарот : современиот и модерен кабинет хартиена крпа решетката има поголем леплива подлога и високи лепило технологија, максималната утовар до 26 килограми.Повеќе Инсталација Избор : Хартиена крпа носителот може да биде инсталиран она што го сакате, вертикална или хоризонтална (лево или десно).Тоа е погоден за инсталација на страната на потоне или кабинет (под кабинет хартиена крпа носителот), која спасува контра простор и да се премести worktop до некој степен.Книжно марамче бар носител е разновиден, вие исто така може да се стави тоа во вашата бања да ги зачувате крпи, хартија за крпи ролни, облека и други предмети.Инсталација Без Дупчење : Само лепило хартиена крпа носителот без дупчење, чистење на мазна инсталација површина, кора исклучите некоја заштитна фолија на селотејп во задниот дел и се држи на цел ѕид површина, потоа притиснете го за 20 секунди и да го оставите тоа по 12 часа за да се обезбеди подобро се држи.Тоа се однесува за мазни површини, како што мермер, плочки, стакло, метал, дрво, лак плоча и слично.Гаранција : Вашиот 100% задоволство е нашата постојано извршување на цели, ако не сте задоволни со нашата само лепило кабинет хартиена крпа држачот за било која причина, кажете ни и ќе се врати или да добиете вашите пари назад.Цел вашиот хартиена крпа носителот денес!.Хартиена Крпа Носителот Само Лепило - Под Кабинет Хартиена Крпа Решетката за Кујна, од Нерѓосувачки Челик SUS304 (Без Дупчење) (Бранеа Nickel01).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите