.

.

POPETPOP Автоматско Добиток Waterer Пиење Сад Свиња Вода Сад Добиток Вода Диспензерот Свиња Фидер Сад за Фарма на Животните Коњ Говеда Овци, Коза Куче

POPETPOP Автоматско Добиток Waterer Пиење Сад Свиња Вода Сад Добиток Вода Диспензерот Свиња Фидер Сад за Фарма

мислење на клиентот:

DEN 741.36
Достапност
Во достапна форма

Практична вода за пиење сад, може да заштедите вода за време на употреба.Направени од високо квалитетен материјал, безбедно, носат - отпор, траен и еколошки.Солиден и трајни, анти - корозија, кој се одвојува за лесно чистење.Таписерии изработка, не капе, лесен за употреба, и свиња можат да пијат вода лесно.Практична вода хранење додаток за свинско за пиење.Опис Оваа точка е на добиток пиење сад, произведени со премиум материјали, така што тоа може да ви послужи за многу години.материјал кој може да обезбеди својата издржливост и practicability.Голем капацитет за складирање се направи тоа се користи како голем пиење алатка за повеќето од големите животни или животни, како свињи, говеда, овци, итн.Карактеристики - Боја : Сребро;- Материјал : Алуминиум;- Големина : About20. 00 X14. 50 X13. 00 CM/ 7. 86 X5. 70 X5. 11inch.- Направени од високо квалитетен материјал, безбедно, носат - отпор, траен и еколошки.- Солиден и трајни, анти - корозија, кој се одвојува за лесно чистење.- Практична вода хранење додаток за свинско за пиење.- Практична вода за пиење сад, може да заштедите вода за време на употреба.- Таписерии изработка, не капе, лесен за употреба, и свиња можат да пијат вода лесно.- Боја : Сребро;- Големина : 20 X14. 5 X13cm; Пакет Вклучувајќи 1 x Вода Фидер.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите