.

.

DONLAB AKH Стакло Кол. 3мм-4mm 500g Течни Греење Поздравниот-Доказ Топката Стакло Филтер се Пополни Лабораторија Стакло

DONLAB AKH Стакло Кол. 3мм-4mm 500g Течни Греење Поздравниот-Доказ Топката Стакло Филтер се Пополни Лабораторија

мислење на клиентот:

DEN 1833.60
Достапност
Во достапна форма

Материјал : сода вар стакло.Висока прецизност транспарентно стакло експериментални поздравниот-доказ топката.Топче големина : 3мм-4mm.Пакет листата : 500g/торба.Стакло поздравниот-доказ топката може да го забави гас врие за време на течни врела експеримент.Производот е направен од не-алкално сода вар стакло материјал, кој има добра хемиска стабилност и нема да ја загадуваат животната обработени метал.Помага да се забрза чистење, додека одржување на обработка и точност на оригиналот.Изгледот е сферични честички, површината е мазна и има добро се заврши.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите