.

.

FAKEME Куче Загатка Игра Играчки Лекување на Диспензерот Куче Маче Обука Бавното Хранење Сад IQ Обука за Мали Средни Куче

FAKEME Куче Загатка Игра Играчки Лекување на Диспензерот Куче Маче Обука Бавното Хранење Сад IQ Обука за Мали

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

Направени од високо-квалитетни PP материјал, тоа е не-токсични и за кучиња.Анти-лизга дизајн на дното може да ја спречи на кучето се движат од дискот кога јадење.Најдобро се третираат обука куче загатка играчка за вашето домашно милениче, да Уживате во среќни време со куче.ХРАНЕЊЕ ВРЕМЕ : Забави оброк време да им помогне на вашиот кучиња дигестија со оваа храна загатка, или да ја користите како се третираат фармацевт играчка да се хранат вашето куче здрави закуски.Да се развие кучиња IQ со зголемување на интеракцијата помеѓу куче и играчка и да им помогне на куче ослободување на здодевноста.КРЕАТИВНИ КУЧЕ ЗАГАТКА : Оваа забавна и ангажирање куче лекување на диспензерот играчка е интерактивна загатка , Тоа не е лесно за кучето, така што тоа може да се чува бавното хранење исхрана за да им помогне на куче јаде и да развијат здрава исхрана навика.Опис : - КРЕАТИВНИ КУЧЕ ЗАГАТКА : Оваа забавна и ангажирање куче лекување на диспензерот играчка е интерактивна загатка , Тоа не е лесно за кучето, така што тоа може да се чува бавното хранење исхрана за да им помогне на куче јаде и да развијат здрава исхрана навика. - ХРАНЕЊЕ ВРЕМЕ : Забави оброк време за помош на вашето куче е дигестија со оваа храна загатка, или да ја користите како се третираат фармацевт играчка да се хранат вашето куче здрави закуски. - Направен од високо-квалитетни PP материјал, тоа е не-токсични и за кучиња.Анти-лизга дизајн на дното може да ја спречи на кучето се движат од дискот кога јадење. - Да се развие кучиња IQ со зголемување на интеракцијата помеѓу куче и играчка и да им помогне на куче ослободување на здодевноста. - Најдобро се третираат обука куче загатка играчка за вашето домашно милениче, да Уживате во среќни време со куче.Спецификација : - Материјал : ПП - Size : 30x20x4cm/11.8x7.9x1.6inch Package Вклучува : 1 Piece Dog Обука Бавно Feeder Your задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Клучни карактеристики

- Material:
PP
- Size:
30x20x4cm/11.8x7.9x1.6inch
Package Includes:
1 PieceDog Training Slow Feeder :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Им се допаѓа и на купувачите