.

.

КОДАК ABS со Вжарено 1.75 mm, 3D Принтер, Сина, Димензионални Точност +/- 0.03 мм, 750g Гајтанот (1.7 lbs), ABS со Вжарено 1.75 Користи како 3D Печатач со Вжарено да Рефил Повеќето FDM Прин?

КОДАК ABS со Вжарено 1.75 mm, 3D Принтер, Сина, Димензионални Точност +/- 0.03 мм, 750g Гајтанот (1.7 lbs),

мислење на клиентот:

DEN 478.80
Достапност
Во достапна форма

ЕКСТРА-СУВА : вакуум resealable Ziploc торба со силика гел за заштита на филамент од влага и прашина.ТЕШКА : Најдобри ABS со вжарено за изработка на трајни дела за кои треба да издржат повисоки температури.ПРЕМИУМ : ABS 3 D печатење filaments конструиран за да се намали притискање за сигурен долго 3 D печатени делови.КОМПАТИБИЛЕН : ABS 3 D печатач со вжарено за повеќето отворени материјал 3 D печатари.ОНЛАЈН ПОДДРШКА : Ние сме тука да ви помогнеме!Контактирајте не или посетете го нашиот центар за поддршка.Задоволство !.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите