.

.

Сируп Шише Млазницата, Притисок на Масло Sprayer, апарати за Домаќинство Пумпа Push-тип, Сос Пластична Пумпа со Долго Натопи Цевки - за Остриги Масло Џем Ketchup Шишиња -Тип

Сируп Шише Млазницата, Притисок на Масло Sprayer, апарати за Домаќинство Пумпа Push-тип, Сос Пластична Пумпа

мислење на клиентот:

DEN 208.56
Достапност
Во достапна форма

1.★Шишиња доаѓаат со стилски сребро & white пумпа дека непречено укина користење на само една рака, можете да бидете сигурни дека за да се издаваат само на точниот износ на вашиот шишиња содржината секое време за совршен секојдневна употреба. 2.★Масло Sprayer, Спреј Шише, Преносни Масло Фармацевт, Масло Господин за СКАРА, Салата, Печење, Пржење, Бразилецот, Пржење, Стаклено Шише. 3.★За нормално Остриги шише надворешен дијаметар 25mm-35mm Само!Храна одделение PP материјални, не-токсични и без мирис, еднократно, безбедни и здрави.Квантитативни истиснување, точни квантификација.Нема отпадот. 4.★Должина на црево може слободно да се намали според висината на шише, што е лесен за употреба. 5.★Snap-за дизајн, може да биде цврсто поврзана со шише устата, запечатени, не е лесно да падне. ✿✿Опис : Име : Пумпа Тежина : околу 30g Материјал : храна одделение PP Пакување : opp ✿✿Карактеристики : Квантитативни истиснување, точни квантификација.Нема отпадот .Должина на црево може слободно да се намали според висината на шише, што е лесен за употреба.Храна одделение PP материјални, не-токсични и без мирис, еднократно, безбедна и здрава Snap-за дизајн, може да биде цврсто поврзана со шише устата, запечатени против влага, не е лесно да се падне Подолго притиснете бар за прецизна контрола на протокот до најблискиот milliliter.Шише кечап, исто така може да се користи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите