.

.

Де Markt 4Pcs Бебе Лигавче Солидна Боја Перат Бебе Лига Bibs за Храна,Лига,Заби

Де Markt 4Pcs Бебе Лигавче Солидна Боја Перат Бебе Лига Bibs за Храна,Лига,Заби

мислење на клиентот:

DEN 234.24
Достапност
Во достапна форма

Големина : 33 x 19 cm.Чувајте ги вашите алишта свежи.Материјал : Памук.Препорачана возраст : 3 месеци - 3 години.Лесно да се измијат, да дишеме слободно и брзо сушење.Само се носат бебе лигавче да се задржи вашето бебе безбедно и сува.Унисекс бебе лигавче е најдобриот подарок за нова родители, бебето тушеви, Божиќ, Велигден или нега пакети.Пакетот Вклучува : 4 x Деца Лигавче Забелешка : 1.Се мијат пред првичната употреба и по секоја подоцнежна употреба.Машина за миење топли, нежни циклус. 2.Не користите кајгана.Собори сува ниско прилагодување.Не железо.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите