.

.

Kiikok 4 Пакет Екран Заштитник Случај Компатибилен со Fitbit Смисла/Обратно 3 Мека Позлатен TPU Покритие за Обратно 3 Smartwatch

Kiikok 4 Пакет Екран Заштитник Случај Компатибилен со Fitbit Смисла/Обратно 3 Мека Позлатен TPU Покритие за

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Kiikok Случај само компатибилни со Fitbit Смисла и Обратно 3 smartwatch,а не и за другите модели.На заштитни случај може да се заштити вашиот види подалеку од прашина,нула,колизија и случајно се откажат.Тоа е издржлив и сигурен.Специјално дизајнирана за Пренос 3,не влијаат на допир,сензори и безжично полнење, кои ви даваат оригинални искуство.Супер лесно да се инсталира и да ги тргнеме, нема потреба да се земе бендот надвор.Пакетот содржи 4 ПАРЧИЊА капаци и ткаенина за чистење за да се обезбеди трајна заштита за вашиот види.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите