.

.

Мултифункционален Бамбус Сечење Одбор Складирање Рек Тенџере Капаци Носителот Кујна Материјали Gadgets, за Ресторан и Дома (Боја : Дрво боја)

Мултифункционален Бамбус Сечење Одбор Складирање Рек Тенџере Капаци Носителот Кујна Материјали Gadgets, за Ресторан

мислење на клиентот:

DEN 566.40
Достапност
Во достапна форма

Оваа алатка е добра меморија за тенџере капак,сечење одбор,сад,лента и др.Совршен за да се направи вашата кујна почиста.Ви помогне да заштедите време за пребарување лажици и тенџере капак.Направени од бамбус,безбедно и животната средина.Тоа е многу издржлив и може да се користи за долго време.Боја : Дрво color Material : Bamboo Size : 15.5x13x8.5cm Package Содржина : 1 * Сечење Одбор Складирање Rack Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите