.

.

Анти-Вибрации Влошки, Гума Браници Изолација Влошки Генератор Амортизацијата Подлога за Комерцијални Единица

Анти-Вибрации Влошки, Гума Браници Изолација Влошки Генератор Амортизацијата Подлога за Комерцијални Единица

мислење на клиентот:

DEN 1929.60
Достапност
Во достапна форма

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : генератор амортизацијата подлога е направен од високо-квалитет гумени материјал, кој е да се носат-отпорни и издржливи.ФУНКЦИЈА : шок-апсорбирање на подлога има добра шок-апсорбирање на перформанси и се користи за да се амортизира механички шок, која е многу практична.ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ : гумени бафер усвојува не се лизга дизајн, и ребрести гума на врвот и на дното може да се обезбеди поголемо триење и не е лесно да слајд.ПЕРФОРМАНСИ : генератор амортизацијата подлога има добра масло отпорност, отпорност на топлина, силен адхезија и лесен за употреба.ПРИМЕНА : Гума перници се погодни за компресори за воздух, бензински мотори, вода, пумпи, итн., и се погодни за различни индустриска опрема и механичка опрема.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите