.

.

Кујна складирање Кујна Drainer Нож Рек Полица Сечкање Сечење Одбор Носителот Пан Тенџере Капак Поклопец Стои Плоча Bakeware Чување Списание Организатор Полиците и полици

Кујна складирање Кујна Drainer Нож Рек Полица Сечкање Сечење Одбор Носителот Пан Тенџере Капак Поклопец Стои

мислење на клиентот:

DEN 2193.60
Достапност
Во достапна форма

100% Сосема Нов,Одличен Квалитет.Метален капак багажник, дизајниран специјално за домашна кујна и бар.Идеален за одржување на вашиот готвење лажица, truner, жешко тенџере капаци.Може да се стави било која големина на лажица, шпатула и да ви помогне да се задржи чиста средина.Понуда за ново место за вашата секојдневна капак одмор. 100% Сосема Нов,Одличен Квалитет.Метален капак багажник, дизајниран специјално за домашна кујна и бар.Идеален за одржување на вашиот готвење лажица, truner, жешко тенџере капаци.Може да се стави било која големина на лажица, шпатула и да ви помогне да се задржи на животната средина чиста Понуди ново место за вашата секојдневна капак одмор.Спецификации : Боја : Црна/Бела Материјал : Железо Големина : 26x16x22cm/10.24x6.3x8.66" Количина : 1 Pc Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : (Без мало пакет) 1 Pc x Тенџере Капак Shelf If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши тоа за вас како е можно поскоро, јас ви посакувам среќен шопинг, ви благодарам.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите