.

.

Diruite 4-Пакет за Фосилни П Explorist Генералот 3 Smart Watch Калено Стакло Екран Заштитник [Совршено се Вклопуваат] [Оптимизирана Верзија]

Diruite 4-Пакет за Фосилни П Explorist Генералот 3 Smart Watch Калено Стакло Екран Заштитник [Совршено се Вклопуваат]

мислење на клиентот:

DEN 383.28
Достапност
Во достапна форма

【Компатибилен модел】Само Одговара за Фосилни П Explorist Генералот 3 Smart Watch Не одговара за П Потфат! (П Потфат екран заштитник asin : B07 CG8 CZCX). 【Производ Материјал】висок квалитет 9 H цврстина стакло, избегне случајно scuffs и гребнатини со нож, копчиња и други тешко објекти. 【Карактеристики на производот】2.5 d целосна покриеност екран заштита / HD јасно гледање искуство / меур-free / лесно да се инсталира. 【Комплет Содржи】стакло екран заштитник*4, чисто за полнење *4. по продажба на услуги картичка*1. 【По продажба на Услуги】ако имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со нас, ние ќе направиме најдобра услуга за вас. [Најновите Оптимизирана верзија] : Според клиентите одразуваат ситуацијата, ние ажурирање на стакло екран заштитник големина, го прават тоа совршено се вклопуваат за фосилни п explorist.★Ажурирање Започне во јуни 25.★Компатибилен модел : Само Одговара за Фосилни П Explorist Генералот 3 Smart Watch, Не одговара за П Потфат! (Ако сте треба П Потфат екран заштитник, можете да пребарувате на оваа asin : B07 CG8 CZCX) ★Функција и Карактеристики ★ Меур-Слободно : лесен за инсталација и нема меур или други лоши effect2.5 D цел Екран Покриеност : сите нови производ со целосно покривање на екранот, вклучувајќи го екранот и куќиштето.целосна заштита, не влијаат на допир.Направи со висок квалитет индустрија-одделение 9h цврстина стакло, aviod случајно scuffs и гребнатини со нож, копчиња и други тешко објекти HD Јасно : 0.25 mm дебелина / 99% транспарентност, ви обезбедува со кристално јасна гледање искуство. ★Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со производ, инсталација или употреба на процесот.Diruite ќе направи најдобра услуга за вас, се додека не го реши вашиот проблем★.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите