.

.

BestYiJo Деца У Облик на Електрична Четка за заби, Цртан филм Симпатична Автоматско Ултразвучно Четка со 5 Чистење Режими, Водоотпорен Авто четкичка за Заби за Деца Дец?

BestYiJo Деца У Облик на Електрична Четка за заби, Цртан филм Симпатична Автоматско Ултразвучно Четка со 5 Чистење

мислење на клиентот:

DEN 455.76
Достапност
Во достапна форма

【Водоотпорен Дизајн】Донесување водоотпорен дизајн, водоотпорен одделение е IPX7, која може лесно да се чистат и се користи безбедно. 【360 степени Орален Чистење】Оваа четка за заби е У облик, кој може да чисти устата во 360 степени, и сите заби може да се бранеа во исто време. 【5 Четкање Режими】На електрична четка за заби има автоматско заб четкање и 5 различни начини, што го прави лесен за децата, да ги измијат забите. 【Автоматско Мемориска Функција】Со автоматско мемориска функција, тоа може да се сместат на корисникот навики интелигентно, кој е ефикасен и удобен. 【Брзо Погодно】Тоа трае само 60 секунди за да се работи после switch е активиран, интелигентни четкање, брз и лесен.Деца У Облик на Електрична Четка за заби, Цртан филм Симпатична Автоматско Ултразвучно Четка со 5 Чистење Режими, Водоотпорен Авто четкичка за Заби за Деца Деца Спецификација : Предмет Тип : У Облик на Четка за заби Материјал : Силикон Осцилација Фреквенција : 15000/мин Максимална Номинална Напон : 3.7 V Номинална Струја :

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите