.

.

HUNIQOTEK 2 Парчиња Хартија Крпа Носителот Под Кабинет Ѕид Само Лепило Решетката за Кујна Бања Црна Стап Не Дупчење

HUNIQOTEK 2 Парчиња Хартија Крпа Носителот Под Кабинет Ѕид Само Лепило Решетката за Кујна Бања Црна Стап Не

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Хартиена крпа носител е направен од висок квалитет на трајни јаглероден челик со висока отпорност на корозија, не е лесно да се оштети. 0.78" прачка на крајот на книжно марамче носителот да се задржи на книжно марамче се тркалаат на носителот полица, нема да падне.Хартиена крпа се тркалаат носител е идеален додатоци за да го замени на countertop носителот и совршено заштеда на простор на вашиот рецепт.Лепило дизајн за мазни површини, како што се плочки, стакло, дрво, мермер, метал, (не се погодни за позадина или обоени ѕидови) притиснете 30 секунди и се чека 24 часа за да се направи тоа се повеќе стабилни пред да виси работи.Нашите грижете се-Бесплатно 12-Месечен Производ Гаранции, ве молиме контактирајте го нашиот клиентите во време ако има било каков проблем, ние ќе го реши тоа за вас.А.Лепило не е еднократно, ве молиме да се утврди инсталација првата позиција и не се менуваат позицијата лесно по инсталацијата.Б.САМО стап лепило на мазни тврди површини.Ве молиме НЕ ГО држи лепило на насликаните ѕидови или ѕид трудови како тоа ќе ги исклучите вашиот бои или тапети.Топлина на viscose со фен за коса.Употреба на уметноста нож за да се намали назад на viscose.Употреба на алкохол да се отстранат преостанатите viscose.Тоа не е само лепило хартиена крпа држачот во бања и кујна, но исто така може да се користи како крпа барови, тоалетна хартија носители и нешто што може да се мисли на.Тоа може да се користи во бањи, кујни, camper, занает на соба, перење соби, итн.Тоа е просто решение за складирање проблеми.Зошто да го одберете тоа.Разумен кука дизајн за да се спречи хартиени крпи од лизгање off.Направен од дебела јаглероден челик, дебела и текстура, мазна и товарот.Стабилна лепило, влага и отпорност на топлина, силен товарот, unswerving.Не треба да се вежба дупки во ѕидот за да избегнете оштетување на ѕидот.Тоалетна хартија крпа носителот должина е 11.4 инчи, може да се смести во хартиена крпа ролни од различни големини.Тоа може да биде поставена хоризонтално и вертикално, Тоа е лесен за употреба, и во многу случаи, тоа може да те спаси простор.А.Лепило не е еднократно, ве молиме да се утврди инсталација првата позиција и не се менуваат позицијата лесно по инсталацијата.Б.САМО стап лепило на мазни тврди површини.Ве молиме НЕ ГО држи лепило на насликаните ѕидови или ѕид трудови како тоа ќе ги исклучите вашиот бои или тапети.Топлина на viscose со фен за коса.Употреба на уметноста нож за да се намали назад на viscose.Употреба на алкохол да се отстранат преостанатите viscose.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите