.

.

Бебе Коса Четка, 6pcs, Расадник се Грижи за Полнење Прекрасен Подарок за Нова Родители,(Сина)

Бебе Коса Четка, 6pcs, Расадник се Грижи за Полнење Прекрасен Подарок за Нова Родители,(Сина)

мислење на клиентот:

DEN 246.96
Достапност
Во достапна форма

Режа се справи со капак и се помине clipper покрие заштити бебето за раце, од замор.Бебе коса чешел и четка помогне да масажа на главата и направи бебе коса убаво.Ноктите clippers и ножици со лак на главата се дизајнирани за доенчиња и мали деца за да се спречи случајно повредата.Од суштинско значење 6 парчиња покрие вашите потреби, вклучувајќи и бебе коса четка, чешел косата, ноктите clippers, ноктите clipper маска, ноктите ножици, ноктите ножици капак.Совршен преносни за полнење да се задржи во вашето бебе е расадник и донесе со него за време на патувања.Тоа е исто така прекрасен подарок за нова или искусни родители.опис на стоката : од Суштинско значење 6 парчиња бебе нега алатки покрие вашите потреби.Доаѓа со мека четка косата, не-нула чешел, против пролизгување clippers и корисна ножици.Детали специјално дизајнирани за бебе удобност и безбедност.Лесно да се намали твојата љубов еден ноктот споредуваат со други помине clipper.Функција : од Суштинско значење 6 парчиња покрие вашите потреби, вклучувајќи и бебе коса четка, чешел косата, ноктите clippers, ноктите clipper маска, ноктите ножици, ноктите ножици капак.Ноктите clippers и ножици со лак на главата се дизајнирани за доенчиња и мали деца за да се спречи случајно повредата.Бебе коса чешел и четка помогне да масажа на главата и направи бебе коса убаво.Режа се справи со капак и се помине clipper покрие заштити бебето за раце, од замор.Совршен преносни за полнење да се задржи во вашето бебе е расадник и донесе со него за време на патувања.Тоа е исто така прекрасен подарок за нова или искусни родители.Spezifikations : Состојба : 100% Сосема New Material : Пластични, Metal Color : Розова, Сина(изборен)Пакет се Вклучени : 1 * Бебе Коса Brush1 * Бебе Коса Comb1 * Бебе Помине Scissors1 * Бебе Помине Ножици се Справи со Cover1 * Бебе Помине Clipper1 * Бебе Помине Clipper Капак.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите