.

.

Слон Дрвени Пенкало, Молив Првенство Носителот Dachshund Чукање На Срцето Спас Биро Оркестарот Биро Организатор Со Мобилен Телефон Стојат

Слон Дрвени Пенкало, Молив Првенство Носителот Dachshund Чукање На Срцето Спас Биро Оркестарот Биро Организатор

мислење на клиентот:

DEN 215.28
Достапност
Во достапна форма

Дрво.Сите Рачно Изработени : Изработени Од Еколошки & Високо Квалитетни Пвц Дрво, Без Употреба На Токсични Супстанции И Груби Хемикалии,Мазна Површина, Одлично Чувство На Допир.Димензии : 18x8x10 Cm/7x3x4 Инчен, Тежина : 149g/0.33 lb.Убава Декорација : Дизајниран Супер Симпатична Слон Изглед.Тоа Може Да Се Користи Како Телефон Носителот Или Пенкало Сад, И Исто Така Убава Декорација.Стави Тоа Во Канцеларија, Дневна Соба, Спална Соба И Така Натаму, Да Се Направи Место Повеќе Уредно И Убави.Мини Големина Може Да Биде Укината За Лесно Складирање Компатибилен За Повеќето Телефони И Таблет.Удобен За Носење На Со Лесен Дизајн.Совршен Подарок-Креативна Декорација За Дневна Соба, Студија, Спална Соба, Канцеларија, Ученичкиот Дом, Партија.Креативен Подарок За Пријателите, Колегите И Најблиски.Димензии : 18x8x10 Cm/7x3x4 Инчен, Тежина : 149g/0.33 lb.Сите Рачно Изработени : Изработени Од Еколошки & Високо Квалитетни Пвц Дрво, Без Употреба На Токсични Супстанции И Груби Хемикалии,Мазна Површина, Одлично Чувство На Допир.Убава Декорација : Дизајниран Супер Симпатична Слон Изглед.Тоа Може Да Се Користи Како Телефон Носителот Или Пенкало Сад, И Исто Така Убава Декорација.Стави Тоа Во Канцеларија, Дневна Соба, Спална Соба И Така Натаму, Да Се Направи Место Повеќе Уредно И Убави.Мулти-Употреба И Уникатен Дизајн : Слон Тело Е Пенкало Првенство,Носот Е Паметен Телефон Застане.Имајте Биро Уредната.Мини Големина Може Да Биде Укината За Лесно Складирање Компатибилен За Повеќето Телефони И Таблет.Удобен За Носење На Со Лесен Дизајн.Совршен Подарок-Креативна Декорација За Дневна Соба, Студија, Спална Соба, Канцеларија, Ученичкиот Дом, Партија.Креативен Подарок За Пријателите, Колегите И Најблиски.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите