.

.

Tebatu Телефон Носител На Висока Дефиниција Екран Засилувач Видиме Екран Зголемувачот Јамка Заградата Стои

Tebatu Телефон Носител На Висока Дефиниција Екран Засилувач Видиме Екран Зголемувачот Јамка Заградата Стои

мислење на клиентот:

DEN 282.48
Достапност
Во достапна форма

На сликата во мобилниот телефон може да се зголемува 3 пати со користење на high-definition оптичка технологија, сликата е јасна и lifelike, и динамичното чувство е посилно.Тоа е едноставен и великодушни во форма, светлина во тежина и да се мали во големина, погодни за употреба во различни прилики : затворен, кампување, патување, слободното време итн.Висока дефиниција засилување оптичка технологија, нема моќ диск, заштеда на енергија и заштита на животната средина.Многу иновативни технологии се усвоени во структурата, кои се едноставни и компактни, и може да се користи за различни видови на мобилни телефони.Тоа е голем дар избор за вашите пријатели или семејства.Опис : Особено кога гледате 3 D мобилни филмови, на три-димензионален ефект е посилен!Тоа исто така може да се користи како традиционален лупа.Повеќе погоден за средовечни и стари луѓе да читаат книги, весници и онлајн вести.Свитлива и дизајн, може да се користи во кафуле, канцеларија, кампување, одмор.Спецификации : Предмет Тип : Екран Зголемувачот Зголемување : 2-4 пати Материјал : Леќа : ПВЦ Големина : 18x15x1.5cm/7.08x5.9x0.59in Боја : Бела, Црна(Изборен) Број : 1 Компјутер Имајте на ум : Нема мало пакет.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Екран Зголемувачот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите