.

.

A10 Мини Пренослива Безжична Bluetooth Звучници, Алуминиум Безжична Стерео Bluetooth Слободни раце Звучник со Звучникот Built-in Micro SD ТФ-Картичка Слот SoundBox (Црна)

A10 Мини Пренослива Безжична Bluetooth Звучници, Алуминиум Безжична Стерео Bluetooth Слободни раце Звучник со

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

За оваа точка ♫【на животниот век на батеријата】 : 350m Ah капацитет, 4-6 час изведба напојува со вградена li-ion батерија .Можете да уживате во музиката со оваа мала безжична Bluetooth звучници на отворено.Па тоа е совршен за на отворено, пешачење, плажа, dorm соба, кујна, бања, брод, голф автомобил и повеќе. ♫【Различни излез режим】 : Bluetooth звучник поддржува Bluetooth Конекција, 3.5 мм помошен кабел и со висок капацитет ТФ-картичка.Можете да уживате во музика за повеќе конекција начини.Искуство на вашата музика со полно работно тело стерео реализира преку високи перформанси возачи. ♫【Преносни и широк спектар на поддршка】 : мала големина и лесни, 2.55*2.55*1.77 инч, 200 G; 33 ft Безжичен спектар поддршка.Можете да уживате во музиката со оваа мала безжична Bluetooth звучник отворено. ♫【Bluetooth 4.0 технологија】 : компатибилен со сите Bluetooth-от уреди.Веднаш да се поврзете со вашиот паметен телефон или таблет од до 33 метри.Вградениот микрофон за hands-free повици. ♫【Што нудиме】 : Bluetooth звучници, Полнење кабел аудио кабел, пријателски услуги на клиентите и е-мејл поддршка, било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да Контакт.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите