.

.

Полу Трајна Тетоважа Мастило, се Спречи Боја Исчезнува Привремена Тетоважа со Мастило за Жени

Полу Трајна Тетоважа Мастило, се Спречи Боја Исчезнува Привремена Тетоважа со Мастило за Жени

мислење на клиентот:

DEN 518.16
Достапност
Во достапна форма

Се СПРЕЧИ БОЈА БЛЕДНЕЕ : тетоважата мастило не може да се мијат надвор директно, и тоа ќе не слабее кога е изложен на вода, и ќе исчезнат со метаболизмот на кожата.Поле НА ПРИМЕНА : Оваа полу трајна тетоважа мастило е погоден за сите видови на тетоважа на налепници и се достапни за мажите и жените.SAFE СОСТОЈКИ : Привремена тетоважа со мастило може да поставите директно допир на кожата, нема да им наштети на кожата, и не ќе ги заглави порите.ЕДИНСТВЕН БОЕЊЕ : Користете биотехнологија да бојата на вашата кожа да се направи вашата тетоважа расте со еднаква боја и совршен тетоважа ефект.ДОЛГОТРАЈНИ : привремена тетоважа со мастило поставите трае долго време, до 5-10 дена под нормални услови за перење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите