.

.

PUSOKEI Батеријата Индикатор, 12V оловни Батеријата Гориво Мерач Voltameter Индикатор Метар, LCD Дисплеј Капацитетот на Батеријата Напон Следи Мерач Индикатор

PUSOKEI Батеријата Индикатор, 12V оловни Батеријата Гориво Мерач Voltameter Индикатор Метар, LCD Дисплеј Капацитетот

мислење на клиентот:

DEN 1394.40
Достапност
Во достапна форма

Долг живот копчето со пријатно чувство.ПВЦ екран заштитник прави на батеријата индикатор водоотпорен.Школка на батеријата има тока да се часовник, па вие не треба да инсталирате завртки.Моќта е универзална за употреба acccording за нивните спецификации.Мали димензии, мала тежина, лесно монтажа и демонтажа, лесен за носење и употреба.Спецификации : Модел : GY-6 D Работен Опсег : 6-63 V Оперативни Актуелни :

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите