.

.

Течни Јасен Случај за Samsung Галакси A51,Жените Девојка Сјајот Покритие за Галакси A51,Herzzer Стилски и Шарени Печати Дијамант Љубов Срца Ѕвезди жив песок Флексибилни Крис

Течни Јасен Случај за Samsung Галакси A51,Жените Девојка Сјајот Покритие за Галакси A51,Herzzer Стилски и Шарени

мислење на клиентот:

DEN 297.60
Достапност
Во достапна форма

♦ Стилски Љубов Срца Ѕвезди Тече Sequins жив песок Кристал Мека Гума Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A51. ♦ Течноста внатрешна песок може да се движи слободно нагоре и надолу, жив течноста тече со жив песок, како и, многу интересни и убави.Ова е новиот дизајниран течност ракав, транспарентни тело Мода тебе со обоени sequins. ♦ Направен од висок квалитет на TPU материјал, мека и транспарентна, по деформација обработка, по монтажа и демонтажа тоа не е лесно да предизвика деформација.Тоа е совршен за вашиот телефон, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Во исто време, овој високо квалитетен материјал може да ви даде удобно чувство за двете раце. ♦ Мобилен телефон случај се инјектира со течни и флеш, и запечатување процес е тесна.Сјајот, сјајна, светла, bling, убава.Кога ќе се движат вашиот мобилен телефон, внатрешноста на жив песок ќе плови, тоа ќе го направи вашиот мобилен телефон повеќе посебни и Шармантна. ♦ Пакет : 1 x Случај,1 x Слободен Белата Видиме Потпирачот + 1 x Слободни Сребро Специјалното Пенкало. ♥ Стилски Љубов Срца Ѕвезди Тече Sequins жив песок Кристал Мека Гума Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A51 ♥ течноста внатрешна песок може да се движи слободно нагоре и надолу, жив течноста тече со жив песок, како и, многу интересни и убави.Ова е новиот дизајниран течност ракав, транспарентни тело Мода тебе со обоени sequins ♥ Направен од висок квалитет на TPU материјал, мека и транспарентна, по деформација обработка, по монтажа и демонтажа тоа не е лесно да предизвика деформација.Тоа е совршен за вашиот телефон, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Во исто време, овој високо квалитетен материјал може да ви даде удобно чувство за двете раце ♥ мобилен телефон случај се инјектира со течни и флеш, и запечатување процес е тесна.Сјајот, сјајна, светла, bling, убава.Кога ќе се движат вашиот мобилен телефон, внатрешноста на жив песок ќе плови, тоа ќе го направи вашиот мобилен телефон повеќе посебни и Шармантна ♥ Прецизни cutouts за звучници,камера и други пристаништа може да се лесен пристап до сите контроли и карактеристики.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите