.

.

Dell E151FP E15 15 Инчен Рамни Панел Следење

Dell E151FP E15 15 Инчен Рамни Панел Следење

мислење на клиентот:

DEN 2519.76
Достапност
Во достапна форма

Следи Type Flat Панел TFT LCD (Активна Матрица) Size15 инчен Разлика Ratio350 : 1 Max.Димензии Height14.09 во.Width15.35 во.Depth6.69 во.Weight9.46 lb.echnical Карактеристики Форма Factor Desktop Резолуции supported1024 x 768, 640 x 350, 640 x 480, 720 x 400, 800 x 600 Синхронизација Спектар -.Resolution1024 x 768 Brightness250 cd/m2 Одговор Time35 ms Точка Pitch0.297 мм Видиме Слика Size15 во.Vertical56 - 75 Hz Синхронизација Спектар - Horizontal31 - 60 k Hz Max.Агол На Гледање - Horizontal120 Max.Агол На Гледање -.Vertical100 Мајчин (се Препорачува) Resolution1024 x 768 Регулаторната Approval BSMI, C-Штиклирајте, CE, АДС, DOC-Б Енергија Ѕвезда, FCC Класа B, NEMKO, PCBC, PSB, САШО, TCO-95, TUV ГШ, TUV-S, UL.Cn-06 R644-47804-36 B-C16 U.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите