.

.

Ајкула 83B Замена Silencer Влошки за Ammco 7075 Silencer Собрание, 2-Пакет

Ајкула 83B Замена Silencer Влошки за Ammco 7075 Silencer Собрание, 2-Пакет

мислење на клиентот:

DEN 377.52
Достапност
Во достапна форма

Најлон исполнет пластичен материјал.Азбест-слободен подлога.Сет од 2. 2-по Пакет.Ammco стил silencer подлоги се користат за Ammco 7075 silencer собранието. 2 по-Pack, овој производ карактеристики на азбест-слободни материјали кои ги притиска против rotors да се елиминира вибрации и бучава.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите