.

.

ASI 3019305 Внатрешни Приклучок за Пластична и Месинг Кабел Жлезди, Тип TCP55, што се Користи за да го Запечати Отвори Кабел Жлезда, Цел Правилна Големина, Црна (Пакување од

ASI 3019305 Внатрешни Приклучок за Пластична и Месинг Кабел Жлезди, Тип TCP55, што се Користи за да го Запечати

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Бројот На Елементи : 25. Земја На Потекло : Италија.Пакет Димензии : 7" L X 5" W X 1" H. Пакет Тежина : 0.88 Фунти.ASI 3019305 Тип TCP55 е внатрешен приклучок за ASI најлон пластика и никел позлатен месинг кабел жлезда вирус олеснување кабелот костец.За да го запечати отворен кабел жлезда на куќиште, внесете ја точната големина внатрешни приклучиш во cable жлезда и завртка симнувам капа.Откако обезбедени, plug блокови остатоци и вода од внесување на дупка.IP68 и NEMA 6 P Ingress Protection се оствари преку оваа акција.Внатрешната кабел жлезда приклучоци се состои од само гаснење црна пластика, најлон и работат ефективно во средини со континуирано температури кои се движат од -20 целзиусови степени до +90 целзиусови степени.На 3019305 работи со ASI најлон пластика, никел позлатен месинг и нерѓосувачки челик кабел жлезда вирус олеснување кабелот костец со теренот теми на СТР 36.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите