.

.

NBK MJC-65CS-EWH-16-24 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип, Имаше Дијаметар од 16 mm и 24 mm

NBK MJC-65CS-EWH-16-24 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип, Имаше Дијаметар од 16 mm и 24 mm

мислење на клиентот:

DEN 3943.44
Достапност
Во достапна форма

Лесно Се Вклопуваат Ви Овозможува Да Се Соберат И Партиција Центар И Ракави Непречено.Одлична Флексибилност Овозможува Ексцентричност, Аголна Неусогласеност И Извртување На Вибрации За Да Биде Прифатена.Електрична Изолација Отпор Вредност : Не Помалку Од 2 ohms.Земја На Потекло : Сад.NBK - MJC-65 CS-EWH-16-24 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип - 2.56"x3.54"x3.54", Создаден Големина 16 и 24, Отценети вртежен момент 95, Макс вртежен момент Од 190, Max Ротациона Фреквенција (min-1) 9000, Моментот на Инерција 3.5x10^-4, Статични Torsional Вкочанетост (NM/rad) 3000, Max Странични Неусогласеност (mm) 0.15, Max Аголна Неусогласеност 1°, Max Axial Неусогласеност 0~+ 1.5, Ракав Цврстина A92, Масовно 500 g.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите