.

.

4pcs 25мм Должина 19mm Дијаметар Завртка Флексибилни Вратило Спојка 4mmx5mm Алуминиум Легура Вратило Спојка Флексибилни Спојка Моторни Конектор

4pcs 25мм Должина 19mm Дијаметар Завртка Флексибилни Вратило Спојка 4mmx5mm Алуминиум Легура Вратило Спојка

мислење на клиентот:

DEN 2035.20
Достапност
Во достапна форма

Широко се користи во поврзете серво мотор, stepper мотор, енкодер, завртка возење, машина платформа, итн.Спецификација : Вратило : 4mm x 5mm Функција : Set завртка (свитканост стегање) Големина : 25x19mm/ 0.98x0.74inch( L*D) Материјал : Алуминиум легура Главната Боја : Сребро тон Тежина : 16g Пакет Содржина : 4 x Вратило спојка.

Клучни карактеристики

Shaft:
4mm x 5mm Feature

Им се допаѓа и на купувачите