.

.

4pcs 25мм Должина 19mm Дијаметар Завртка Флексибилни Вратило Спојка 4mmx10mm Алуминиум Легура Вратило Спојка Флексибилни Спојка Моторни Конектор

4pcs 25мм Должина 19mm Дијаметар Завртка Флексибилни Вратило Спојка 4mmx10mm Алуминиум Легура Вратило Спојка

мислење на клиентот:

DEN 182.40
Достапност
Во достапна форма

Широко се користи во поврзете серво мотор, stepper мотор, енкодер, завртка возење, машина платформа, итн.Спецификација : Вратило : 4mm x 10мм Функција : Set завртка (свитканост стегање) Големина : 25x19mm/ 0.98x0.74inch( L*D) Материјал : Алуминиум легура Главната Боја : Сребро тон Тежина : 16g Пакет Содржина : 4 x Вратило спојка.

Клучни карактеристики

Shaft:
4mm x 10mm Feature

Им се допаѓа и на купувачите