.

.

NBK XBWS-56C3A-10-28 Флексибилни Диск Спојка, Создаден Големина 10 и 28 мм, од не ' Рѓосувачки Челик SUS303

NBK XBWS-56C3A-10-28 Флексибилни Диск Спојка, Создаден Големина 10 и 28 мм, од не ' Рѓосувачки Челик SUS303

мислење на клиентот:

DEN 9696.24
Достапност
Во достапна форма

Диск тип флексибилни цевки.Нерѓосувачки челик диск овозможува ексцентричност, и аголна неусогласеност, и на крајот-се игра.Сите производи се со поставување завртки.NBK - XBWS-56 C3 A-10-28 Флексибилни Диск Спојка, 2.2"x2.38"x2.38", Создаден Дијаметар 10 mm и 28 mm, Отценети вртежен момент 14, Max Ротациона Фреквенција (min-1) 11000, Моментот на Инерција 2.9x10^-4, Статични Torsional Вкочанетост (Н. м/rad) 10000, Max Странични Неусогласеност (mm) 0.3, Max Аголна Неусогласеност 2°, Max Axial Неусогласеност ±0.8, Масовно 800 g.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите