.

.

Мрзливи Сузан Хардвер, Плоштад Ротирачки Носечка Плоча, 360° Постојана Ротација Плочата Имајќи за Urniture Столици,Бар Столици, Канцелариски Столови,Автомобил Столици,?

Мрзливи Сузан Хардвер, Плоштад Ротирачки Носечка Плоча, 360° Постојана Ротација Плочата Имајќи за Urniture Столици,Бар

мислење на клиентот:

DEN 297.36
Достапност
Во достапна форма

Ротирачка база, фина изработка, релативно мал замав празнини, долг животен век.Употреба на високо‑квалитетни материјали, трајни, силна носивоста, не е лесно да се оштетат и деформирано.Лесен за употреба и инсталирање, погоден за мебел столици, бар столици, канцелариски столови, автомобил столици, прикаже полици, итн.Усвојува посебни двојно‑имајќи структура, има повеќе функции, како што се ротација, пренос, а фиксација.Тоа може да ротира 360° слободно, и одличен лежишта врти непречено, која има висока флексибилност и леснотија на користење.Функција : 1. Тоа може да ротира 360° слободно, и одличен лежишта врти непречено, која има висока флексибилност и леснотија на користење.2. Усвојува посебни двојно‑имајќи структура, има повеќе функции, како што се ротација, пренос, а фиксација.3. Лесен за употреба и инсталирање, погоден за мебел столици, бар столици, канцелариски столови, автомобил столици, прикаже полици, итн.4. Употреба на високо‑квалитетни материјали, трајни, силна носивоста, не е лесно да се оштетат и деформирано.5. Ротирачка база, фина изработка, релативно мал замав празнини, долг животен век.Спецификација : Предмет Тип : Плочата Bearing Shape : Плоштадот Shape Features : 360° Континуирано Rotation Weight : Прибл. 248g / 8.7 oz Product Големина : Прибл. 155x155x9mm / 6.1x6.1x0.4in Пакет Листа : 1 x Столче Base Note : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Клучни карактеристики

Item Type:
Turntable Bearing
Shape:
Square Shape
Features:
360° Continuous Rotation
Weight:
Approx. 248g / 8.7oz
Product Size:
Approx. 155x155x9mm / 6.1x6.1x0.4in
Package List:
1 x Stool Base :
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Им се допаѓа и на купувачите