.

.

Глупак Spearguns 5/8 (16mm) Метал Wishbone Бендови за JBL, AB Biller и Океанот Носорог

Глупак Spearguns 5/8 (16mm) Метал Wishbone Бендови за JBL, AB Biller и Океанот Носорог

мислење на клиентот:

DEN 251.76
Достапност
Во достапна форма

УНИВЕРЗАЛНА SPEARGUN ЗАМЕНА БЕНД.СЕ ВКЛОПУВА JBL, AB BILLER, & ОКЕАНОТ НОСОРОГ SPEARGUNS.УЛТРА ЧИСТА FOMULATION ЗА СУПЕРИОРЕН ВОДАТ.ВИСОК MODULUS ГУМА ЗА ДОПОЛНИТЕЛНА ЕНЕРГИЈА.Сите Бендови се рака врзана за Глупак Speargun спецификации користење на квалитет НАС компоненти.Кога нов ГЛУПАК Замена Speargun Бендови обично ги даде следниве резултати во стандард водат.Сите speargun бенд екстериер бои се изврши слично.Резултатите на вашиот speargun бенд ќе се разликуваат во зависност од водат и деградација на гума поради употреба, сонце, влага, и/или озонската.За оптимални резултати замени speargun бендови на годишно ниво или по 6 – 8 месеци на тешки употреба.Разни Гума Дијаметри во различни должини од 4" 40".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите