.

.

Војник Спорт КОЗА Усна Заштитник 2-Pack Mouthguards

Војник Спорт КОЗА Усна Заштитник 2-Pack Mouthguards

мислење на клиентот:

DEN 312.00
Достапност
Во достапна форма

Носат Со или Без Загради.Вклучува Опционални Tethers. $50,000 Стоматолошки Гаранција.Направен Во САД.Најголемиот Единствен Дишење Дупка На Располагање.Дали сте Најголемите На Сите времиња?Тогаш треба да биде облечен Војник Спорт "КОЗА" усна заштитник устата стража!Нека вашиот противник да се знае дека Најголем.Со најголемите дишење канал на располагање, ќе изгледаат одлично и да биде во можност да дишат со леснотија. 2 дизајни по пакет!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите