.

.

3 Еез Младински Фудбалски Устата Стража, Мека Устата Стража со Рака, Професионален Спортски Mouthguard Фудбал Отворот за Бокс, Jujitsu, ММА, Кошарка, Хокеј, Рагби Заби Оружје

3 Еез Младински Фудбалски Устата Стража, Мека Устата Стража со Рака, Професионален Спортски Mouthguard Фудбал

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

????【Премиум Квалитет Устата Guard】Фудбал устата стража со рака се врши на удобно ЕВА материјал, силен и здрав.Кога ќе удри на повеќето сериозни последици, тоа ги штити вашите образи и јазик и го обезбедува вашиот забите на место.и заштита на усни и внатрешната образ против пониска стапка, со максимална заштита за млади спортисти кои се натпреваруваат за време на игра или пракса. ????【Три-слој Дизајн】 Нашата Уста Guard има три стратешки поставени перфорација дизајни за да им овозможи на воздушни да избега повеќе слободно и нека вашето дишење непречен проток.И спортски mouthguard има одлична фиксација на фирмата и се вклопуваат, што е лесно да се скрати за да ги собере различни заби алинеи & големини.Погоден за сите млади и возрасни лица и за долгорочна употреба. ????【Лесен за Употреба】 Прво, стави младинскиот фудбал устата guard во врела вода за 30 години.Второ, исплакнете брзо во ладна вода.Стави тоа во вашата уста, во близина на устата и залак на протези со забите, и се чека за протезите за да се формира околу 30 секунди.На крај, ставете во ладна вода, да се зацврстуваат на протези. ????【Широко Апликации】 фудбалски отворот е погодна за сите контактни спортови кои бараат mouthguards, како фудбал, борење, бокс, jiu-джицу и другите контактни спортови, Тоа е специјално дизајнирана за да обезбеди стоматолошка заштита за професионалците и почетници до голема заштита на забите. ????【Сервис и гаранција】задоволството на Клиентите е наш врвен приоритет.Ако имате било какви прашања во врска со нашиот универзален mouthguard, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите