.

.

Златна Ѕвезда AST34XL Кометата Мешавина Looped Крајот Влажни Четка (Пакување од 12)

Златна Ѕвезда AST34XL Кометата Мешавина Looped Крајот Влажни Четка (Пакување од 12)

мислење на клиентот:

DEN 3088.80
Достапност
Во достапна форма

4-ply помеша памук/rayon/полиестер looped-крај четка е идеален за тешки индустриски работни места.Looped завршува спротивстави на заплитане.Tailband овозможува широка површина век, па дури и покриеност.Launderable.Кометата се Вклопуваат Looped Крајот Влажни Четка Тешки Перформанси за Општа Секојдневна Одржување работни Места.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите